Gallery Updates

GALLERY UPDATE | Fallon Tonight [15.1.2018]

17. ledna 2018 v 22:32 | Renaiti

Nedávno se Cole na svém instastories pochlubil s tím, že je na natáčení s Jimmy Fallonem. Těšila jsem se na to jako malá až se konečně objeví videa a nějaké podrobnější informace a konečně je to tady! V pondělí 15. ledna se Cole objevil na televizních obrazovkách v The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Jen jako takovou prozatímní ochutnávku zde pro vás mám pár fotek s večera :). Mnohem více informací připravuji do zítřejšího článku protože teď bych se měla učit, ale prokrastinace vládne světu tak snad se máte na co těšit ♥ Cole měl na sobě čistě bílou košili, která mu dle mého názoru neskutečně slušela :)

1~3.jpg 2~3.jpg 3~3.jpg 4.png

GALLERY UPDATE | Candids #1

9. ledna 2018 v 16:16 | Renaiti

Tentokrát bude fotek o trochu více než minule z celkem tří dnů. Jako první tu pro vás mám fotky z pátku, 5. ledna, kdy se Cole, Lili a několik jejich přátel užívali tepla na pláži. Zase se objevilo mnoho fanoušků, kteří z toho dělali něco více, ale vzhledem k tomu, že ani jeden z nich pořád nic nepotvrdil, jsou to jen doměnky :) Cole měl na sobě pánské plavecké šotrky v červené barvě a co si budeme povídat, za svoji postavu se on a vlastně ani Lili nemusejí stydět, takže se fanoušci na pláži učitě měli na co dívat :D Údajně to byl jejich poslední den na Hawaii.

3~0.jpg 4.JPG 2~0.jpg 9.JPG
GALLERY » Hawaii Beach [10 fotek]

7.1.2018 se v Santa Monice v Kalifornii objevil Cole na Galavečeru Art of Elysium Heaven Gala, kde byla sposta známých tváří z Riverdale. Ku příkladu třeba právě Lili Reinhart, Camila Mendes nebo Madelaine Petsch. Údajně se tam Cole a Lili moc nebavili, každý z nich seděl u jiného stolu. Tak jako tak, Cole znovu ukázal, že má prostě styl! ♥Objevil se na červeném koberci v elegantním černém obleku doplněný o černý rolák. Jsem ráda, že hned takhle na začátku roku se objevil i na nějaké formální akci, něco mi tak říká, že během roku jich navštíví ještě hodně :D

1~2.jpg 2~2.jpg 3~2.jpg 4~1.jpg
GALLERY » Art of Elysium Heaven Gala [4 fotky]

Po společně stráveném oslavování Nového roku na Hawaii a následné návštěvě Gala, se v neděli v noci Cole i Lili vrátili zpět do Vancouveru, kde nadále probíhá natáčení seriálu Riverdale. Jako vždy byli oba velmi milí a vyfotili se s fanoušky, kteří tam na ně čekali, což je od nich moc hezké :).

4~0.jpg 2~1.jpg 5~1.jpg 1~1.jpg
GALLERY » At the airport in Vancouver [5 fotek]

GALLERY UPDATE | Fans photos #1

7. ledna 2018 v 14:35 | Renaiti

Podle všech zdrojů a také fanoušků, příchod Nového roku Cole oslavil společně s Lili Reinhart na Hawaii. Oba se ochotně vyfotili s několika fanoušky, kteří následně fotky přidali na Twitter. Myslím, že je to od nich velmi hezké, že s nimi takhle zapózovali :) Tak uvidíme, jestli ti dva přijdou s něčím na světlo a nebo jsou tam spolu jako přátelé ;) V galerii najdete celkem 5 fotek s fanoušky, nejsou ovšem příliš kvalitní, za což se omlouvám.

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg
GALLERY » Fans Photos [5 fotek]
 
 

Reklama
Reklama